Kedi Saldırısı

blue_hpood

iki kez kedi saldırısı yaşamış biri olarak, öncelikle şunu söyleyebilirim: bu durumda kesinlikle soğukkanlı olmak gerekiyor.
dışarıdan aldığım yavru kedi odaya kaka yapmıştı, domestosla temizleyeyim dedim, o sıra yerlere basmasın diye peşinden koşup tuttum, kendi kedim çıldırdı. küçüğe saldırdı, araya girdim, olan bana oldu. merak ettiğim şey şu, şimdi çekiniyorum tekrar saldırır mı diye. benzer durumu yaşayan var mı? benim kedim 5 kilo, yavru 200 gram falandır, durum aşırı tehlikeli, o yüzden endişeleniyorum. normalde bir arada durmuyorlar fakat sadece ben yanlarındayken oyun oynamaları için bırakıyordum.

1 CEVAP

blue_hpood

upp