Kedim Kaka Yapmadi

Fatmacakiir

Arkadaslar merhaba kedim 7.5 aylik erkek. Normalde her sabah onu cikarmak icin odasina gittigimde gece kumuna kakasini yapmis olur gunde 1 kez yapar. Dun sabah cikarmak icin odaya gittigimde kumun yanina yapmisti ve uzun tuylu oldugu icin yarisindan fazlasi poposuna yapismisti poposundaki diski cok kati bir diski degildi poposunu yikadim. Hareketlerinde bi degisiklik yok ama dun sabahtan beri kakasini yapmadi yani 24 saati gecti sizce neden olabilir ?

2 CEVAP

Merloli

kabız olmuştur bol bol su içirmeye çalışın.

Alika

Zeytinyağını şırınga ile verebilirseniz bağırsaklarındaki harekete yardımcı olacaktır.