Bu Nedir? Kedim Mi Kusmuş

sudesama

Merhaba evi aşırı derecede karınca bastı ama önceki konuyu okuyan varsa kedimin sadece bir süredir oturma odasında olduğunu bilir malum konudan dolayı kendisi düzelmeye başladı su içiyor yemek yiyor koridora çıkıyor kakasını yapıyor her gece ama evi bu sabah oturma odasını kedimin kaldığı yeri aşşırı karınca bastı hemen sildim süpürdüm ve bunu fark ettim kedim kusmuş gibi ama çok küçük bir sıvı nedir bunlar? Kedim kusmuş olabilir mi? Parazit falan mı (sinek yemeyi çok seviyor ben farkında olmadan küçük sinekleri yiyor)

3 CEVAP

sudesama

Pardon fotoğraf koymayı unuttum

Ayca00

Sarı renkli miydi sıvı? Fotoğraf ile beraber sorsaydınız daha iyi olurdu... Fakat sineklerden olabilir evet. Siz durumu her türlü takip edip veterinerinize sorun. sineklerden olabilir, açlıktan olabilir, tüyden olabilir vs...

Emirrckr

Kusmanın maalesef pek çok sebebi oluyor.
Basit bir hızlı yemek yeme kaynaklı dahi kusabiliyorlar.
Veya tüy yumağı durumda.
Ama daha ciddi durumlara da işaret olabilir tabiki.
Şimdilik gözlemleyin,tek sefer kusmanın ihtimalleri çoktur,basit bir şeyden de kaynaklı olabilir ama gün içinde devam ederse,iştahsızlık vs.takip ederse bir veteriner hekime götürün acilen.