Kedim Yatağıma İşiyor

Findikkkc

Arkadaşlar kedim sadece benim yatağıma işiypr tuvaletine de yapıyor ama ben yatağı açtığım an da yorganıma oturup işiyor kaynar suda sirkeyle yıkadım ettim muayenesini testlerini yaptırdım hiç bir sorun yok ama işemeye devam ediyor artık çok bitkinim ne yapacağımı bilemiyorum bu huy oldu onda ben bunu nasıl kesebilirim bilgisi olan varsa lütfen yazsın

3 CEVAP

theyusra

psikolojik olarak bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir. en başta kısır mı? tuvaletini sevmiyor olabilir, tuvaletinin yerini sevmiyor olabilir vs vs bazı şeyleri değiştirmeyi deneyin beğenmediği bir şey mutlaka vardır

Keedicim

Kedimin kumunu onun gözünün temizliyorum yeni kum döktüğümde çok hoşuna gidiyor hemen çişini yapıyor böyle taktikler uygulayabilirsiniz

burcingltkn

kısır olmayan kedıler bunu cok yapıyor benım kedım de yapıyordu kısırlasınca gectı :) bazende ıstemedıgı olaylara tepkı olarak yapıyor