Sizce Uygunmu

yasminackz

bugun bır bayanla karşılaştım kedisiyle birlikde dışarı çıkmıştı ve tasma yokdu aynı köpek gibi pesinden gıdıyordu kedi sizce alıştırılmalımı uygunmu bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz

6 CEVAP

Kedimekim

Tasmasız iyi cesaret etmiş. Ben daha hiç kedimi dışarı çıkarmadım bu konuyu bende merak ediyorum. Kedisini dışarda gezintiye çıkaran varsa yazsalar güzel olurdu

melikedrsn

Bence uygun değil bunun için alıştırmaya da gerek yok bence Allah korusun sokak köpekleri saldırabilir ben yapmazdım

Erza

Bence uygun değil, bir şeyden ürktüğü anda kaçabilir ya da Allah korusun daha kötüsü yola fırlayabilir

canakavi

Ani bir ses bir refleks kediyi yola fırlatabilir, başka bir kedi veya bir köpek saldırısına uğrayabilir , yabancı bir maddeden zehirlenebilir hastalık kapabilir? Kediler sokakta doğup büyüyüp yaşamıyorsa ev kedisiyse sokaktaki hastalıklara karşı cok daha hassas oluyorlar. Kesinlikle cesaret edemezdim maya bir kere evden kaçtı gün boyunca yemeden içmeden onu aradım sonra bir depoya saklanmıs korkmus halde buldum kafasını cıkaramıyordu saklandıgı yerden

pistan32

Gezdirdiği alan korunaklıysa bence uygun.

yasminackz

sokak tı