Kedim Aleo Vera Yedi

melikedrsn

Kedim aleo veraları ısırmış yemiş annem görmüş mama yer gibi yemiş bir şey olur mu zararlımıdır? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

Feronia

Aloe veranın iç bölgesindeki jelin bir zararı yoktur hatta faydalıdır ama dıştaki lateks kısım zehirlidir.

dilege

Aleo veranın başka türleri var mı hepsi yenebilir mi bilmiyorum ama bir zararı olacağını sanmıyorum. Hatta Schesir'in ton balıklı ve aleo veralı yaş maması var, o yüzden panik olmayın.

herahill

Acaba kedinizin durumu nasıl oldu bu olaydan sonra? Su an ayni durumdan muzdaribim internette bircok kotu icerik okudum paniklemeli miyim?