Kedi Çimi

melikedrsn

Kedime kedi çimi alacağım ama hangisini alacağım bilmiyorum hangi marka veya nasıl olacak? Şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Kedimekim

Carrefoursadakini kullandım ben memnun kaldım. Ama tohumları aktardan da alabilirsiniz öyle yerler de çiçek toprağı falan da satılıyor. Bu sekilde kendiniz alıp da yapabilirsiniz.

Feronia

Herhangi bir markanın buğday çimi tohumunu alın aktardan.

canakavi

Bugün bende bu soruyu soracaktım bilgisi olan biri cevap yazarsa sevinirim.

Gulsun_D

Hatta çim almanıza da çok gerek yok dışarıdan aldığınız bir miktar toprağı saksıya koyarak nemli tutarsanız kedi çimi bir süre sonra çıkmaya başlayacaktır.