Yetişkin Mama Geçiş

nilayduru34

kedim 10 aylık yetişkin kedi maması vermeye ne zaman başlayacağım

3 CEVAP

Ates2810

1 yaş itibariyle yetişkin kedi maması verebilirsiiniz.

nilayduru34

teşekkür ederim

Ates2810

rica ederim. 1 yaşa kadar yavru sayılıyorlar diye size bu yanıtı verdim fakat bizim yetişkin mamaya geçişimiz daha erken oldu. (kısırlaştırma operasyonu sonrası) 9 aylıktı yetişkin mamaya geçtiğimizde. mama geçişini de 2 haftaya yaymıştım. başlarda eski maması daha fazla miktarda olacak şekilde kademeli olarak yetişkin kısırlaştırılmış mamaya geçmiştik.