Yine Mama Sorusu

Busesi

Merhaba mamaların içeriklerini bilmiyorum anlamıyorum da 4 yaşında kedim alışkanlıktan sanırım hep Royal canin kitten yiyor başka markalara geçmek istedim çok mama aldım ama ya yemedi yada ishal vs oldu yine bir mama alıcam tekrar Royal caninle devam mı etsem kesin yer şu mamayı dediğiniz mama var mıdır

5 CEVAP

Busesi

Bu arada kedim yaşına göre kilosu iyi 4 yaşında 4.100 kilo

Cemalchief

Kitten biraz agir gelmez mi 4 yasindaki kediye, rc nin yetiskin mamalarini denediniz mi ?

Busesi

Evet denedim persian yetişkin denedim onu da yedi ama onuda zor yedi yani bitme hızından anlıyorum artı kilo veriyor

Busesi

Birde şaşkınlığım şu puropilan olsun nd olsun bu mamaları da sevmiyor özellikle nd nin suratına bakmadı felicia vardı RC ye çok benzer dediler ishal yaptı

blue_hpood

aşamalı geçiş yaptınız mı? enerjisini atıp yorulan kedi yemek seçmez, doğada da yemek seçmek yoktur. önce kademeli geçiş yapın, iyice yorun. bir öğünü verdikten sonra 20 dakika içinde yemezse kaldırın. bunu her öğünde tekrarlayın. en sonunda pes edecektir. kediniz kısır mı, en önemlisi?
n&d, acana gibi mamaların kısır versiyonunu öneririm.