Kum Temizlenmeyince Başka Yere Dışkılar Mı

Kubra123kkk

5 gün şehir dışına çıkmam gerek kedim kumu temizlenmedigi zaman kum dışına dışkılar mı?

6 CEVAP

Butterfly88

Kediler pis tuvalet sevmezler, dışarı yapma ihtimali cok yüksek. Arada gelip bakabilecek biri olursa iyi olur. Yoksa birden fazla kum kabi koymayı deneyebilirsiniz, ayakkabi kutusuna fln kum koysaniz bile olur.

Emirrckr

5 gün uzun bir süre bence,
Birden fazla kum kabı bırakabilirsiniz.
Ya da bir arkadaşınız falan varsa gelip kontrol ettiğinde temizlesin.
Kum eğer çok kirlenirse kum dışına dışkılayabilir.

Gimlihanim

5 gün tek başlarına kalmaları doğru olmaz zaten. Çok uzun bir süre. Bir yakınınız ara ara ziyaret etse. Mamalarını sularını yenilese, oyun oynatsa, kumlarını temizlese çok daha güzel olur.

Lennnnssee

Kendi tuvaleti dışında 2-3 tane büyük ayakkabı kutusuna kum koyarsanız onlar işinizi garantiler diye düşünüyorum :)

Cennet29

Ayakkabı kutusuna koyulan kumu iki eşelemede komple yere dökecektir. Daha büyükçe kablara leğene flan koysanız bi kaç yere kum iyi olur. Hatta büyük dikdörtgen karton kutu alabilirsiniz marketlerden üst tarafı keser tuvalet gibi yaparsınız. Evin bazı bölgelerine de koyun bu tuvaletleri. Mama koyduğunuz odaya tuvalet koymayın. Ayrıca 5 gün aşırı uzun bir süre yalnız kalması için hem strese girebilir hemde bi hasta olsa 5 günde o hayvana ne olur?

HaydutveNazli

Evet kakasini disari yapar tepkisel olarak da disari yapar benimki paspasa yapmisti 2. Gununde