Go Serisi Ve Yavru Kediler

pongul

Merhaba,
Go! serisi sensitivity shine olan all life stages olsa da 2 aylık kuru mamaya geçen kedilere uygun mudur? Besin değerleri açısından soruyorum. Değil ise gerçekten ufak taneli başka hangi mama uygun olabilir (ND kitten dışında-tavuk olmaz)? Now fresh kitten'ın da protein değeri düşük gibi. Teşekkürler.

7 CEVAP

Merloli

Biz uzun zamandır yani birkaç aydır go kedi maması kullanıyoruz benim kedim neredeyse bir yaşına girecek ama bahçemize gelen yavru kediyede kendi kedimin mamasından verdim şuan o yavru ,tosuncuk oldu :) yani bence uygun bir mama, öneririm.

Merloli

Yavru kedi içinse evet senitivty kullandım.

Feronia

Ben önermem. Proteinin diğer besinlere oranı iki aylık bir kedi için uygun değil.

pongul

Teşekkürler merloli :)

pongul

siz de sensitivity kullanıyorsunuz değil mi?

pongul

Küçük taneli hangi mamama olabilir tavuksuz? Six fish taneleri büyük ...

pongul

*mama :)