Ne Sıklıkla Veterineri Ziyaret Edersiniz?

Feronia

Anket

Ziyaret etmeyiz/Yılda birden daha nadir
(7 oy)
Yılda bir
(2 oy)
8-10 ayda bir
(2 oy)
5-7 ayda bir
(1 oy)
2-4 ayda bir
(23 oy)
Ayda bir veya daha sık
(12 oy)
Toplam (47 oy)

Ziyaret sebebinizi yazarsanız sevinirim.

23 CEVAP

SAKIZLAMIA

biz ayda 1 aşıları için götürürüz

Genellikle asi için gidiyoruz.

Kjw

İlk aşıları ve genel kontrol için gitmiştik.Sonra rahatsızlığı ortaya çıkınca düzenli gitmek zorunda kaldım,Toplamda 6 ay boyunca haftada bazen iki haftada bir hep gittim ve son 3 aydır hiç gitmedim...Kedim şuan gayet sağlıklı,ciddi bir problem yaşamadıkça da gitmeyi düşünmüyorum.Basit bir durum için 5 ayrı veteriner değiştirdim hiç biride çare olmadı sadece ayak üstü soyuldum diyelim,güvenimde sıfırlandı...

oztasilares

Bizimde veteriner çok uzak ve kedimiz gerçekten arabadan felaket korkuyor ilk sene tüm aşılarını yaptırdık şimdi doğal yöntemlerle bakımını sağlıyorum

Mischka

Biz 3 ayda bir iç-dıș için gidiyoruz. Onun dıșında herhangi bir sorunla karșılașırsak götürüyoruz - en son kafasını böcek sokmuș șișmiș oradaki tüyler dökülmüștü ve ben mantar șüphesiyle götürüp böcek sokması olduğunu öğrenmiștim :)

aleyn

3 ayda bir iç-dış parazit ve kontrol için gidiyorum, dış paraziti en son yaptırmadım gerçi naturel bi ürüne geçtim kendim uyguluyorum, zaten vet. de dışarı çıkmadıgı ve normalden fazla kaşınma gözlemlemediğim sürece dış parazite gerek olmadıgını söylemişti. iç paraziti de kendim tam uygulamaya başlarsam sadece kontrol için yine 3-4 ayda bir giderim sanırım..

SelinTuksal

  1. Ve 5. Şıklar

SelinTuksal

*4. Ve 5. Şıklar