Bonacibo Mama

Mehmet163727

Kilo kaybı olan kedim için bonacibo kısır mama düşünüyorum kullananlar yazabilirsiniz mi?
Farklı fikirleri olan varsa da yardımcı olursa sevinirim acil sipariş verip geçiş sürecini uzun tutarak farklı mamaya geçeceğim de

4 CEVAP

HaydutveNazli

maddi durumunuz elveriyorsa toparlanma sürecinde hills nd gibi bir mama tercih edebilirsiniz benim kedilere hills iyi geliyor(hastayken iyi toparladılar) ama maddi durumum buna elveriyor diyorsanız da bonacibonun kötü bir mama olduğunu düşünmüyorum

GABRIEL

Uzun zamandır bonacibo kısır kedi maması kullanıyorum. Ondan önce birçok mama denedi. Ya beğenmedi ya ishal oldu ya kabız oldu yada tüy döktü. Şuanda çok şükür Allah'a herhangi bir sorun yok. Hem iştahla yiyor hemde gözle görülen bir rahatsızlığı yok. İnşallah böyle devam eder.

Mehmet163727

Bütçemi aşan mama markaları bunlar maalesef

Mehmet163727

Benim kedim hâlâ iştahsız ama pek sevmedi