Taşıma Çantası?

Merloli

Arkadaşlar biz eskiden platik olan kafese benzeyen taşıma çantalarından kullanıyorduk ama kullandığımız çanta kırıldı bizde yeni çanta almak istiyoruz. Petlebide dolaşırken bu çantayı gördüm . sizce bu tarz birşey alsam kedim içinde rahat eder mi??

1 CEVAP

Alika

Elbette rahat eder fakat bu tarz çantalar çok sağlıklı değiller, zamanında bende kullandım. Kullananlarıda gördüm. Çok uzun ömür değil, Yağmur yağdığı zaman içerisindeki mukavva kısım erimekte ve bu sebepten hem şekli hemde ağırlık taşıma konusundaki dayanıklılığı bozulmakta.