Nd Ocean Morina Balıklı Kısır Mama Hakkında

zey940

Merhabalar. Nd'nin 10kg'lık mamalarından memnun kalmayınca daha küçük paketlerine yöneldim. Başlıkta yazığım nd ocean morina balıklı ve portakallı kısır kedi mamasından önce 1.5 kg'lık aldım. Baya balık kokuyordu, taneleri büyüktü. Kedime iyi geldi, tüyleri parladı ve dökülmesi azaldı. Ben de memnun kalınca aynı mamanın 5kg'lık olanından aldım. Ama bu mama biraz daha farklı. Öncelikle balık kokmuyor. Ve tanecikleri de gözle görülür farkla daha küçük. Orjinalliğinden şühpe ettiğim için farminaya mesaj attım sadece 5 kg için döndüler ve orjinal olduğunu söylediler. Bu kadar farklılık garip geldi bana. İki mamanın da üretim yeri Sırbistan. Sorum bu mamayı kullanlar için mama balıklı kokuyor mu? Tanecikleri yavru maması gibi küçük mü yoksa orta-büyük ölçekte mi? Ve daha önce böyle bir sorun yaşadınız mı bu mamayla ilgili? Tanecik boyutu için fotoğraf ekledim, cevaplarınızı bekliyorum.

6 CEVAP

Ahudr

Bariz ürün icerigi paketleme asamasinda karismis ki köpek mamalarinda da olmus sikayetlere denk gelmistim ama asla hata kabul etmezler malum. heleki 1.5 kg kokuyorsa 5 kg neden kokmasin firmaya inceleme talebinde bulunun asla kabul etmeyin kullanmayin ND nin bu sacmaliklari yetti artık yani ve asla çözümleri yok hicbir soruna

zey940

@Ahudr Büyük taneli mama 1.5 kg olan. Yetişkin kedi maması gibi boyutu köpek maması kadar değil. Balıklı kokmayan da 5 kg olan. Yavru maması gibi küçücük. Kafam çok karıştı inceleme talep edebilirim dediğiniz gibi. Teşekkür ederim yorumunuz için. Nd'nin üstüne gücüm yetmiyor ama cümle ne kadar doğru bilemedim. Gözümde o kadar yukarıda değil artık. Her paket sürpriz yumurta gibi böyle iş mi olur.

Ahudr

Kesinlikle öyle çok guvenerek aldigimiz bir mamaydi suan asla elim gitmiyor bugun farmina ile de bu konuda maillestim zaten ama dedigim gibi asla kusur kabul etmiyorlar hala en iyi olduklarini dusunuyorlar maalesef

zey940

Mamayı kullanan varsa ve kendi mamasıyla karşılaştırırsa çok sevinirim.

mehtapkaplan

Benim kedime bu mama yaramadı bu siteden almıştım. Sokak çocuklarına veriyorum ama 2 gün önce resim çekmiştim mamanın foto atayım resimde aynı gibi gördüm ben. Koku olarak buram buram ağır balık kokusu var.

Osscar

Farmina ürünleri güvenirliğini bence çoktan yitirdi.