La Vital Kısır Kedi Maması

mrcasper

kısır kedim için 1.5 kg lavital kuzu etli 1.5kg da somonlu kısır kedi maması aldım suanlik nd ile karıştırıyorum fiyatı uygun ve geri dönüşleri iyi olduğu için bu mamayı denemek istedim içerik olarak bakılırsa çoğunuz begenmez falat hills rc gibi mamalara baktigimizda benzer içerikler var ve kedilere oldukça iyi geliyor bu mama hakkinda dusunceleriniz ve tecrübeleriniz nelerdir sizce nasıl bir mama

1 CEVAP

Ahudr

Ya evet hazir yeri gelmisken ben de la vital mamasinda ve diger bazi mamalarda yazan islenmis protein ibaresiyle hillste yazan tavuk ununun ayni olup olmadigini merak ediyorum yani tavuk unuda islenmis protein mi oluyor işlenmiş protein tam olarak nedir 🤔 bilen varsa hayrina bi aydinlatabilir mi