[Kısır] Nd Somonlu Düşük Tahıllı Vs Brit Care Tavşan Etli

Gnfln

Anket

Nd Somonlu Düşük tahıllı kısır
(6 oy)
Brit Care Tavşan etli kısır
(1 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba, brit care tavsan etli kısır kedi mamasi kullaniyordum. Dışkısı çok fazlalaştı ve fazla su icer hale geldi. Brit care de ishal problemi vs yasamadim bu arada tek sorunum bunlardi. (Biraz fazla tuy dokulmesi var fakat mevsimsel diye bakiyorum) Nd somonlu dusuk tahilliyi deneyim dedim 5 gunluk mama aldim, o da guzel yaradi gibi. İkisi aeasindayim 10kg civari alim yapmayi düşünüyorum. Farkli mama tavsiyeniz varsa belirtebilirsiniz, onu da deneyip o sekilde buyuk paket alim yaoabilirim, buyuk paket almadan once biraz temkinli gidiyorum

Hangi mama f/p açısından icerik acisindan daha iyidir?

2 CEVAP

IIREMMM

fiyat açısından brit care belki daha uygundur ama içerik açısından kesinlikle N&D bana kalırsa.

AsumanAtilgan

Orijen, acana, ND, sanabel, tahilsiz olsun kullanacaginiz mama