Çok Acil Görsel

sevvalay

Arkadaşımın kedisi akşam üstünden bu yana çok halsizmiş komple yatıyor, hiç mama yememiş tuvalet yapmamış. Sabah veterinere gidecekler ancak kulağındaki ne olabilir daha önce bunu yaşayan oldu mu

4 CEVAP

Kubra123kkk

Lütfen tasma takmayın büyüdükçe tasma takılan yerdeki tüyler azalıp dökülüyor

Sezgek

Yavrunun büyük ihtimal çok yüksek ateşi var o gördüğünüz kızarıklıklar o yüzden umarım yanılıyorumdur çok geçmiş olsun durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim çok geçmiş olsun

zey940

Vücudu zorlanıyor gibi kıpkırmızı olmuş. 7/24 açık veteriner bulmaya çalışın. Tuvaletini en son ne zaman yaptı, yanlış bir şey yuttu da mı kötüleşti bunlar önemli.

sevvalay

Veterinere götürdüler bi sorun çıkmadı 1 güne de düzeldi. Gerçekten de ateşinden dolayı kulakları kızarmış. Tasma hakkında tüy sorununu bilmiyordum benim kendi yavru kedimde tasma yok. Arkadaşıma da ileteceğim