Kedim Yalancı Gebelik Geçiriyor

limtrf

Merhaba, kızımı 12 gün önce kısırlaştırdım. Veterinere götürdüğümde alt memesi ufacık şişmişti veteriner bunun yağ olabileceğini endişelenmemem gerektiğini söyledi ve kısırlaştırmaya aldı. Eve getirdiğimde memeleri günden güne şişmeye başladı. Aklıma tümör gibi korkunç ihtimaller geldi ama değilmiş. Dikişleri almaya gittiğimde veterinere yine gösterdim. Yalancı gebelik olduğunu söyledi. 2 haftaya geçermiş ama geçmezse hormon tedavisi uygulayabilirlermiş.

Kedisi yalancı gebelik geçiren var mı?

Yoksa da ben gelecekte başına böyle bir şey gelen insanlara bilgi ışığı olayım :)

1 CEVAP

SAKIZLAMIA

yok bizimki daha 4 aylık ama bizimkiler gözükmeye başladı