Urinary Mama Tavsiyesi

MinnaNur

Merhaba kedilerimde sistit mevcut idrarları bazen normal sarı renkteyken bazen de kanlı geliyor uygun fiyatlı bir mama arayışı içindeyim öğrenciyim hangi idrar yolu maması içerik olarak daha iyi ve uygundur bilemiyorum normalde golosi markasını kullanıyorduk 2 3 yıldır

4 CEVAP

dilanbulent

Keşke uygun fiyatlı bir üriner mama tavsiyesi yapabilseydim ama ekonomi el vermiyor... Felicia'nın sözde üriner sağlık yazdığı kedi maması var ama bildiğim kadarıyla normal kısır kedi maması bu, özellikle üriner sağlık için üretildiğini sanmıyorum. Aşağıya Petlebi linkini bırakıyorum bir bakın ama burada pahalıdır, tre nd yol gibi sitelerde daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/felicia-lightsterilised-somonlu-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-2kg.html

MarsMaya

İdrarda kan ve kum nedeniyle klinikte Advanced vermişlerdi bize kullanım süresi bittiğinde kısır mamaya dönebilirsiniz dendi ama biz içimiz rahat etsin diye Brit Care urinary kullandık. Bu markada ishal şikayeti çok varmış açıkçası bizim kedimizde sorun çıkmadı, 7 kiloluk almıştım bitirene kadar kullandık hem kullanırken hem de sonrasında herhangi bir idrar yolu sorunuyla karşılaşmadık. Veterinerinize bir sorun derim. Şu an 7kg paketi 600-700 arası sanırım, pet shoptan açık mama olarak bulursanız yemesi adına test edebilirsiniz petlebi de tester mama olarak var mı hatırlamıyorum

Cennet29

Unıque markanında üriner serisi var fiyatını bilmiyorum

Catsusam

Unique satan veterinerim tavsiye etmedi. Önce Hills sd sonra da Cd kullandık. Veterineriniz ne dedi size? O mama öneririm. Şimdi royal canin neutered kullanıyoruz. Mama pahalı ama yapacak birşey yok. Aksi taktirde hayvan acılar içinde ölür.