Korkuyorum Bilen Akıl Versin

Aralık ayında kedimin belindeki tüylerde azalma fark ettim. Veterinere gittik ve bize vitamin eksikliği falan var dedi. Bir şişe ilaç verdi. (Zinc & biotin yazıyor üzerinde) kedim bu ilacı neye katarsam yemedi. Sonra yaş mamanın suyuna karıştırıp verdim öyle yedi ama 6-7 gün sonra sarı sarı kusmaya başladı. Sorduk olabilir dedi. Geçen ay kafasında yaralar oluştu tüyleri fotoğraftaki gibi oldu ve tekrar gittik. Mantar yıkama kapsülü verdi, antibiyotik iğne yaptı ve alerjisi var bir şeylere neye olduğunu siz bulun dedi yolladı. Başka yere gittim o da stres altında ilginizi arttırın ya da kısırlaştırın dedi yolladı. Ne yapmam lazım böyle bir şey yaşayan var mı? Oğlumu kaybetmekten korkuyorum ve artık gerçekten veteriner güvenim kalmadı. İlk gittiğimiz yer ilk başta vitamin eksikliği dedi sonra alerji dedi sonra mantar dedi ben her gittiğimde 2-3 bin para ödedim ama oğlum hiç iyi olmadı. Kendi bilgilerim ile yaralarına frucin ve firo sürdüm iyileştirdim. Sizden de bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum lütfen..

19 CEVAP

Sevimcolak

Çok haklısınız moral bozukluğu oluyor sebebi bulamadikca:/ inşallah iyi bir veteriner bulursunuz tavuk göğüs etinden de olmuş olabilir tavuk çok kuvvetli maalesef, bir süre vermeseniz sanki daha iyi olur gibi inşallah iyileşir kısa zamanda🙏

Ahudr

Ben de hic icime sinmesede biraz proplan somonlu kullanicam egzamasi olan kedime ondan sonra da natures variety ye gecicem.

Ahudr

Bu arada biz proplana gecmeden once de hillsin hipoalerjenigini kullandik 3 4 paket iyi geldi aklinizda bulunsun

CakilYavrukus

Bu bir cilt hastalığı geçmiş olsun