Exo Shorthair Arıyorum

Rabiadmrhn

Arkadaşlar ücretsiz exotic shorthair arıyorum

10 CEVAP

Rabiadmrhn

Tabii

Amedsoner

Egzotik shorthair de partilerini açmış seni bekliyor. Kavuşmanizi umutla bekliyorum. :)

Feronia

Ücretsiz çok zor bulursunuz

Rabiadmrhn

Bulmuştum ama gidip alamadım

Rabiadmrhn

Araba olmadığından

Rabiadmrhn

Teşekkürler bakılan şimdi

Rabiadmrhn

İran kedisi o ama çok güzel zaten İstanbul içi bana Antalya içi lazım

Rabiadmrhn

Teşekkür ederim

thecatlover

ücretsiz bulmak çok zor.. barınaklara,ilanlara,tanıdıklarınıza sorun. petlebi de bir sürü ilan var. ama dediğim gibi ücretsiz bulamazsınız o cinsi. bulamazsanız sokaktan yardıma muhtaç bir pisicik alın bence :)

akitalove

Peggy dilek sayfasinda (instagramda ) gormustum henuz 1 bucuk aylik