Merhabalar Kedim Badem Yaklaşık 3 Haftadır Çok Tuhaflaştı Yürümesinde Dengesizlik Oluşmaya Başladı

Yasemnbdem

Kedim çok dengesiz yürümeye başladı sürekli yatıyor kaşınırken bi anda geriye veya sağa sola doğru düşüyor.Özellikle sol kulak arkasına dokununca kaşıntısı aşırı oluyo ve kaşınırken çok bağırıyo

4 CEVAP

Minminik

veterinere gitmelisiniz bu derece büyük bir sorun için forumdan yardım bekleyemezsiniz

Suraemir

Nörolojik bir rahatsızlığı olabilir fip gibi mutlaka kan tahlili yaptırın albümin ve globin baktırın

Yasemnbdem

Gittim bişey yapamadı beslenmesi falan gayet iyi dedi yemek yerken bi sorun yok koşarken çok yalpalıyo hekimlikten randevu aldım sonuçlarını görüp bakıcaz geçici bi durum mu değilmi bilen olurmu diye yazdım

Yasemnbdem

Ve ayrıca tuvaletini yapıp üstünü kapatmıyo