Hassas Sindirimli Kısır Kediler İçin Mama

KediLana

Merhaba, kedimin kronik ishal sorunu var ve bu sorundan royal canin sensible33 kedi mama kullanarak kurtulduk, yaklaşık 1 yıldır bu mamayı kullanıyorum çok memnunum fakat şöyle bir sorun var kedim kısır erkek ve bu mama kısır kediler için değil ayrıca hassas sindirimli olmayan kedi maması da kullanamıyoruz. Sorum şu, bildiğiniz hassas sindirimli kısır kediler için mama var mı? Ve ya kısır kedimde mecburen bu mamayı kullanmaya devam etsem sorun olur mu? (tabi ki olur biliyorum fakat markanın bu ürünü kısır kediler için makul mu bilmiyorum?

1 CEVAP

IIREMMM

LaVital,N&D,Proplan,Royal Canin ve Advance,Sanabelle markalarının sensible versiyonları var ama onların da hiçbiri kısır değil direkt yetişkin olarak geçiyor bence bu konuyu enine boyuna veteriner hekiminize bir sorun