Ne Yapmalıyım Korkuyorum

stellabennett

bugün mutfakta tadilat yapılıyordu kedim seslere aşırı derecede korktu ev 2 katlı tadilat aşağıdaydı daha az gürültü gelsin uzak olsun diye üst kata çıkardım yatağın arkasına saklanıyor çıkmıyor bu korkusu geçer mi ne yapmalıyım

1 CEVAP

blue_hpood

sevdiği bir taşıma kutusu varsa üzerini örtün, kapısı açık kalsın. içeride kendini daha güvende hissedecektir. zaten böyle bir şeyin etkisi fazla sürmez, fazla büyütüp üzerine düşmeyin ki onun da davranışlarına yansımasın.