Erkek Kedi Çiftleştrme

thecatlover

erkek kedi kızgınlık döneminde çiftleştirilirse çiftleştirdikten hemen sonra mesela 1 haft sonra yine kızgınlığa girmez değil mi

2 CEVAP

dollfacepersian

Defalarca söyledim yine söylüyorum erkek kedilerde dişi gibi dönem dönem kızgınlık olmaz. Ergenliğe girdikten sonra sürekli çiftleşmeye hazırdırlar ve ergenlik davranışları çiftleşse de devam eder

bsecnl

yok girmez zaten dişi kedilerin kızgınlık dönemleri bitmeye başladı etrafta kızgın dişi kokusu olmıcagı için sizin kedinizde otomatikman kızgınlık olmıcaktır