Kedi Aşı Hakkında

Gamzecs

ilk defa kuduz aşısı ve iç dış parazit aynı zamana denk geldi aynı gün yaptırmak istemiyorum çünkü çok ağır gelir diye düşünüyorum sizce kaç gün sonra yaptırayım iç dış parazitten sonra kuduz aşısını?

2 CEVAP

CakilYavrukus

Ben 2 yıldır kuduz yaptırmıyorum, paraziti de 3-4 ayda bir yaptırıyorum. Kedim iyi bakıldığı için gayet sağlıklı. Kuduzu illa yaptıracaksanız paraziti 10 gün erteleyin

blue_hpood

parazitin ertelenmesinde bir sorun yok. sık seyahat eden biriyseniz kuduzu ertelemeyin.