Ücretsiz Evlatlık, 4-8 Aylık British Shorthair, Scotish Fold Veya Persian Arıyorum

erdincs

Çozuksuz bir çiftiz, eşim emekli ve gün boyu evde yanlız. Ona arkadaşlık edecek, kendini sevdirecek bir yavruyu evlat edinmek istiyoruz.

7 CEVAP

Sutunannesi

Buradaki sitede güzel yürekli onları cinsinre rengine bakmadan sevebilecek ailesini arayan bir sürü canlı var :) belki onlardan birini sahiplenebilirsiniz kendisini de sevdirir arkadaşlıkta eder merak etmeyin

ursaminor

Bize yıllar boyunca empoze edilen güzellik kavramı yalnızca insanlar için geçerli değil. Hayallerimizi belirli bir kalıba sokmamıza neden oldu bu kapitalizm belası...
Belki de okunmuştur bir yerlerde daha sakin olduğu bu cins kedilerin vs. O yüzden yer etmiştir akılda.
Ama inanın öyle değil.
Kedi çocukları da aynı insan çocukları gibidir. Nasıl yetiştirirseniz öyle olurlar.
Elbette hepsinin ayrı ayrı özellikleri oluyor (mesela siyahi tenli insanların genelde seslerinin güzel olması, vücutlarının daha kaslı olması gibi). Ama huyları sizin evinizde, sizinle birlikte oturuyor. Sizin ailenizin bir parçası oldukça, normalde asla müsammaha göstermeyecekleri şeylere izin veriyorlar. Çünkü saf bir sevgi besliyorlar.
Nereden ne duydunuz da aklınızda bu kanı oluştu bilemiyorum ama bu cins kedi en iyisidir algısı yanlış :)
Umarım siz de bunun bilincine en kısa yoldan varırsınız.

Infernus

Neden illa cins olmasını istiyorsunuz?

riuhole

İnanın sevdikten sonra, bir kez size teşekkür ettiklerini hissettikten sonra, sabahları oyunlarıyla uyandırıp akşamları mırlamalarıyla uyutunca onlar ne cins olması kalıyor gözünüzde ne başka bir özellik. Perdeyi de yırtsa, kumu da dağıtsa, vazoyu da kırsa bir kez kucağınıza gelmesi pamuk şekere çeviriyor insanı. Unutmayın siz bir can sahipleniyorsunuz, sahiplenilme imkanı bol olanlara değil de yardım elinizi bekleyenlere uzanırsanız hiç pişmanlık duymak yerine kendinizle gurur duyacaksınız. :)

Kedimekim

Keşke sahiplenirsken bu sekil de bir kategorilendirmeniz olmasa. Çünkü sevgiye sıcak bir yuvaya ihtiyacı olan o kadar çok hatvan var ki. Sizden ricam bir cana bakabilecek sorumluluğu almak isterken sadece ön koşulunuz bana en muhtaç kediyi arıyorum olsun. Barinaklara giderek ya da sosyal medya üzerinden bu tarz hayvanlara ulaşabilirsiniz

bsecnl

malesef beyfendi dışarda onca evsiz kedi dururken sizin kişisel keyfiniz yüzünden cins pet tahsis edemiyoruz. isterseniz sizi şöle sağ üstteki çarpıya basarak forumu terketmeyle uğurlayalım.

erdincs

İstanbul Avrupa yakası, Bakırköy, Ataköy, Bahçelievler ve yakın çevreleri tercihtir.