Kedim Kusuyor

santaprayer

kedim yaklaşık bir haftadır kusuyordu veterinere götürdüm kan testi yapıldı genel muayenesi yapıldı bi bozukluk görmedi veteriner. gastrointestinal mama verdi kusmaması için iğne yaptı ve gönderdi. klimadan üşütmüş olabileceğini veya tüy tıkanmalarından olabileceğini söyledi ki kedim uzun tüylü. ama iğnenin etkisi geçince yine 2 gündür kustu. her sabah aynı saatlerde kusuyor ve gün içinde bir daha kusmuyor. kusma harici ne ishali var ne iştahsızlığı ne halsizliği. veterinere gitmeden önce kusmukları kahverengi idi , veterinerden sonra ise çok açık kahve dün ise sarı sıvılı kustu.sorun ne olabilir veteriner de çözemiyor?

1 CEVAP

blue_hpood

mamasını kaç öğün veriyorsunuz? 3 öğün veriyorsanız 6’ya bölün, 2 öğün ise 4’e bölün. ilk öğünün yarısını verdikten yarım saat sonra ilk öğünün kalanını verin. her öğününü ikiye bölerek yarım saat arayla verin. hızlı yiyor olabilir. yavaş yemesi için mama kapları var, bir de onu deneyin.