Kedimin Hergün Yaş Mama Yemesi Zararlı Mı?

HaydutveNazli

Annem ben işteyken kedime karşı koyamayıp her sabah 1-2 kaşık yaş mama vermeye başlamış artık bu bir göreve dönüşmüş kedim yemediğinde krize giriyor evde bağırıyor hiç durmuyor. Yedikten sonra sakinleşip uyuyor. Verdiği de bonacibonun balıklı konserve maması sokaktaki canlar için almıştım ama hergün kedisine vermiş. Veteriner yaş mamayı hiç vermememi gerek olmadığını söylemişti kuru mamanın yeterli olduğunu söylemişti böyle hiç içim elvermiyor ama anneme verme desem de gizli gizli veriyor kediye asla karşı koyamıyor. Zararı olur mu? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

16 CEVAP

Kedi_annesi

Merhabalar ben de işteyken annem sık sık kaçamak yapıyor maalesef ama onların sağlığı için her gun yas mama zararlı 2,3 günde bire düşürün 1 çay kaşığı mamayı sulandırıp verin böyle böyle arayı açarsanız çok daha iyi olur. Yaş mama ishal yapiyor cunku.