Royal Canin Mi Hill’s Mi?

Merhabalar, 9 aylık erkek smokin kısır tekir kedim son 1 aydır inanılmaz tüy dökmeye başladı. Sahiplendiğimden bu yana (7 aydır) hep Royal Canin ile besledim. Son 1 aydır Royal Canin sterilised kitten’a geçtim. Sizce mama markasından mı; yoksa Haziran mevsim geçişinden mi? Acaba Hill’se filan geçsem mi yoksa beklesem mi 1-2 ay daha, önerileriniz nedir?

6 CEVAP

HaydutveNazli

Biz de smokin oglumda rc denemistik hills kullaniyorduk ama ara vermistik. Kedimizin tuyleri matlasti dokuldu ve sallanan bi gobek olustu cok sismanladi hic iyi gelmemisti. Hills balikli tuylere daha iyi geliyor

KimJeongguk

Hills

blue_hpood

n&d

pablopicasso

Hılss

Bende yaklaşık 2 yıldır N&D kullanıyorum her çeşidini kullandım çok kaliteli bir mama. Bir tık pahalı gelebilir ama içeriği çok temiz

Çok teşekkürler