Kedim Lastik Toka Yuttu

edy

normakde ara sıra toka veririm çok seviyo diye hiç böyle bişey yapmamıştı yuttuğunu görmedim ama gurp diye bi ses çıktı hemen koştum yutkunuyodu tokayı aradım yoktu napmak lazım daha demin gidip yaş mama yedi bulantısıda yok

19 CEVAP

Warriorsans

Toka minikse dışkıyla çıkar yüksek ihtimalle ama kakasını takip edin tokayı 3 gün içinde görmezseniz veterinere gidin kesinlikle. Röntgen çekerler bakarlar durumuna. Ayrıca sindirimi kolaylaştırıcı bişeyler verin zeytinyağ falan verin derim. Ama bence her ihtimale karşı imkanınız varsa güvendiğiniz bir veterinere götürün röntgenle baksınlar

Star_1263

benim kedimde sabahtan beri kusuyordu en sonunda çıkardı bir tane kustu diye rahatlamıştık ama yine öğürmeye başladı belli ki bir tane daha yemiş kusturmak için ne yapabilirim evde kedi çimi yok. lütfen dua edin de veterinere gerek kalmadan çıkarsın çünkü biliyorsunuz veteriner fazlasıyla pahalı ve şuan zaten sıkışık durumdayız dua edin lütfen

Star_1263

kedim kalın siyah lastik tokalardan 8 tane yemiş ve kustu çok şükür hepsini dün ama bugün biraz halsiz muhtemelen dün çok yıprandı umarım toparlar lütfen dua edin lütfen

Palyaco

Malt ve zeytinyağı verin bağırsaklarda atmasına yardımcı olur