Kusmaya Çalışıyor:(

BeyzaElmas

merhaba kedim sanırım kusmaya çalışıyor ama kusamıyor tüy topaklarından olduğunu zannediyorum sizce neden?

7 CEVAP

SAKIZLAMIA

malt macun kullanırsanız tüylerini ağız yolu ile değil dışkı yoluyla çıkarır

MinelG

Benim kedim de sürekli kusmaya çalışıyor ams kusamıyordu çok zorluk çekiyordu artık düzenli olarak malt veriyorum hiçbir sorunumuz kalmadı :) en kısa sürede malt temin edin

Kedimekim

Daha hiç malt kullanmadım ama internette genelde gimcat markalı bi maly görmüştüm. Bu malttan kullanan varsa nasıl olduğuyla ilgili bilgi verebilir mi ? Bu sıralar benim kedimde de aynı durum var da

aleyn

ot yemesini sağlayın kusması hızlanacaktır, sonra da daha rahat çıkarması için düzenli malt kullanabilirsiniz. gimcat kullanıyorum memnunum beaphar da kullanmıştım o da iyiydi.

SAKIZLAMIA

malt macun kullanırsanız tüylerini ağız yolu ile değil dışkı yoluyla çıkarır

BeyzaElmas

bende malt almayı düşünüyorum zaten bu durumlardan dolayı:)

MinelG

Benim kedim de sürekli kusmaya çalışıyor ams kusamıyordu çok zorluk çekiyordu artık düzenli olarak malt veriyorum hiçbir sorunumuz kalmadı :) en kısa sürede malt temin edin