Taste Of The Wild Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var?

aytunccc123

Taste of the wild mamayı kullanan kullanmış olan var mı aramızda biraz oneriye ihtiyacım var yavru kedilerimiz için soruyorum
Kullananlar memnun kaldı mı ve içerik olarak yeterince iyi mi??
Suan nd kullaniyorum ama fiyati her seferinde zamlandigi için dört kedi baktigim için zorluyor cokta hızlı bitiriyorlar baya istahlilar
Taste of the wild içerik olarak daha iyiyse ona geçmeyi düşündüm

4 CEVAP

blue_hpood

2 kilosu 500/700 lira, 6 kilosu 1400 lira, nasıl n&d’den daha uygun oluyor?
içerik olarak elbette iyi bir mama fakat fiyat olarak n&d’den çok daha pahalı.

Emirrckr

Taste of the wild benimde ilk zamanlarda dikkatimi çekmişti ama ülkemizde kullanıcısı az olan bir mama.
Bu yüzden tercih etmedim ben.
İçerik ve kalite olarak N&D'den bir tık üstün,Acana&Orijen'in ise bir tık altı gibi düşünebilirsiniz.
Ama N&D seviyorsalar değiştirmenize gerek yok bana kalırsa.
Taste of the wild da ucuz bir mama değil fiyat aralığını şu an pek bilmiyorum ama N&D ile paraleldir diye düşünüyorum.

aytunccc123

Evet nd seviyorlar sadece dedim hani daha iyiyse ona mi geceyim çünkü nd hep zam yiyor artik en düşük fiyat 480 civarinda 1,8 kiloluklari ki 600 civarinda bile satanlar var daha iyisi varsa en azindan 500 u verebilirim diye dusundum Acana Orijen biliyorum iyiler ama onlar hayli hayli butcemi asar maalesef ileride tek bir kedim olursa insallah

Emirrckr

İyi mama her zaman en üst segment mama demek değildir.
Kedinize iyi gelmesi hatta damak tadına uyması bile önemli kriterlerden birisi.
Mesela Acana evet gayet kaliteli bir mama ancak ülkemizde bazı kedilere ağır gelebiliyor,bazı kediler tadını sevmiyor.
N&D'de mesela biz de kullanıyoruz memnunuz ama tüy dökümüne dair şikayet edenler de var.
Diğer mamalarda da illa bu şikayetler var zaten kusursuz bir mama arasanız da bulamazsınız.
Sizin kullandığınız mama şu an için yeterli içeriğe sahip,temiz içerikli bir mama.
Severekte yiyorsalar ve herhangi bir problem de yoksa değişime gitmek adına pek bir sebep yok bence.
Fiyat olayı ise Taste Of The Wild şu an 500 olabilir ama o da artacak illa.
Neyin fiyatı sabit kalıyor ki..