Ee Herkese Merhabalar Kedimin Karın Bölgesinde Böyle Birşey Sizce Nedir ? Şimdiden Teşekkürler

farukemre8

Bilen varsa cevaplarsa Teşekkür ederim veterinere götürücem fakat yinede sormak isterim

7 CEVAP

Infernus

Sorunuza çok güldüm çünkü ben de evimde yeni kedi bakmaya başladığım zamanlarda kedimin karnını severken böyle bir şey fark ettim. İlk veteriner randevumuzda da sordum acaba sivilce gibi bir şey mi yağ bezesi mi? Ne yapmak gerek? :) veterinerim bana gülüp bundan 7 tane daha var hatta sizde de 2 tane var demişti :))

mia1598

Veterinere götürmelik bir durum değil. Her kedide olduğu gibi sizin kedinizin de memesi var

Sutunannesi

Kedilerin erkek ya da dişi memeleri olur :))))) yani o meme gibi gözüküyor

Infernus

Erkek kedilerin de karınlarında meme olabileceği hiç aklıma gelmemişti :) üzgünüm konu sağlıkları olunca hep kötümser düşünceler geliyor aklıma :)

farukemre8

normal bir durum mu yani

farukemre8

Çok teşekkürler iyi akşamlar herkese

Elifoo

Sizde de iki tane var deyince bi kalp krizi gecirdiniz mi “BENDE DE MI YAG BEZESI VAR” diye :D o nasil tepki ya hsjajshs