Problem Olur Mu?

silella

Cumartesi günü 2 haftalık bir tatile çıkacağım. 2.5 yaşında bir kedim var. Onu evde bırakmayı düşünüyorum, bir arkadaşım gelip her gün ilgilenecek, oyun oynayıp, ihtiyaçlarını giderecek. Bir problem yaşanır mı? Daha önce bu şekilde yapan var mı? Kedim ortam değişikliğini sevmiyor huzursuz oluyor.

1 CEVAP

Emirrckr

Bir problem yaşanacağını düşünmüyorum,elbette yokluğunuzda biraz sıkılabilir ama oynatıp,ilgilenecek arkadaşınız varsa içiniz rahat olsun.