Kedi Öpüldüğünü Anlar Mı

nagihan98

kedimi öpünce onu sevdiğimi anlıyormuş gibi geliyor :D kedi öpüldüğünü anlar mı

23 CEVAP

Evcil hayvan sahipleri bir şekilde evcil hayvanlarını sevdiklerini göstermek isterler. Çoğu insan kedilerini sık sık öper. Kedilerin öpülme durumuna karşı farklı tutum ve tepkileri vardır. Bazıları çok sever, bazıları hiç sevmez. Yani bu konuda kedinizi en iyi tanıyan kişi sizsiniz.

Ancak sizi öperken size saldırır ve kaçmaya çalışırsa sizi sevmediğini bilirsiniz. Birçok kedi sahibi evcil hayvanlarını öpmekten hoşlanır, ancak bu onları ve evcil hayvanlarını büyük bir dezavantaja sokar. İnsanlarda bulunan bazı bakteri ve virüsler doğadan dolayı kedilere bulaşabilir. İçerisinde bulunan zararlı mikroplar da bize bulaşabilir. Bu nedenle, bu tür durumlara karşı aşırı sevgi gösterilerinden kaçınmanız önerilir.
Daha detaylı göz atmak için;
Kediler Öpüldüğünü Anlar Mı? 😸

nagihan98

Hahahaha sizinki aşmış artık :D

nagihan98

hahahhaha :D

NidaE

Anliyorlar benim oglum opulmekten hic hoslanmiyordu dudaklarimi uzattigim anda patisiyle direk engelliyordu ama cani istediginde o minik burnunu agzima sokmaya calisiyordu

Evet hissediyor kesinlikle.çünki dünki bi olayı anlatayım hemen size mischaka diye bi hanımefendi bu soruya yanıt vermiş kedimde beni dudağımdan yalıyo falan.diye o kedi sevdiğinden deil sapıktır heleki erkekse herneyse konumuza.gecelim sabah kalktım kedimle oynadım onu öptüm sonra geri yattim yatınca oda geldi aldım yatağının altına mırlamaya başladı falan ondan.sonra oda benim yanağına gelip bildiğiniz ağzını açtı kapattı yani öptü şok oldum yani anlayacağınız.kediler anlar opulduklerini ve sizi gerçekten seviyorsa oda sizi opebilir

Benim kedim çokta mutlu olmuyor onu öptüğümde ama alisiçak yok şansı çünkü o kadar tatlı ki dayanamıyorum

zibityus

anlayıp anlamamasından çok rahatsız olur mu onu düşünmek lazım mesela ben öpücükten anlıyorum ama öpülmekten hoşlanmıyorum 1 kere öperlerse tamam katlanayım diyorum ama 2 3 falan olunca artık fazla rahatsız olmaya başlıyorum ve tepki gösterebililyorum. küçüklüğümden beri böyle bence kediyi de alışacak çünkü çok tatlı gibi şeyler söyleyerek art arda sürekli öpmemek gerekir rahatsız olabilir. eskiden pek önemsenmezdi fakat insan bebeklerinin de sürekli öpülerek veya sürekli ses tacizi ay sen ne tatlısın bilmem ne gibi cümlelerle sevilmemesi gerektiği artık dünyada yaygın olarak biliniyor.

zibityus

tepki vermiyorsa da buna katlanılmış çaresizlik de denebilir sürekli yapıldığında içine kapanır bunun bitmesini bekler.