Kedi Öpüldüğünü Anlar Mı

nagihan98

kedimi öpünce onu sevdiğimi anlıyormuş gibi geliyor :D kedi öpüldüğünü anlar mı

23 CEVAP

Mischka

Bence kesinlikle anlıyorlar, ben o kadar çok öpüyorum ki
, kızım buna karșılık bile veriyor, onu öpmeye bașladığımda o da beni yalıyor, dıșarıdan geldiğimde ve ya uyandığımda patileriyle boynuma sarılıp yüzümü, çenemi, dudağımı yalar, kafamı çekersem de sinirleniyor, gıdıktan ve ya çeneden ısırıp kendine çekiyor :) hatta kediler isimlerini öğrenemez sadece o ses tınısına așina olurlar diyenler de vardır, ben tam tersini düșünüyorum, ismini gerçekten çok iyi tanıdığına eminim, ismini duyduğu anda nerdeyse koșup geliyor, ismini seslenince mutlaka bakar, ve onunla konușurken hep cevap verir, ben konușurum, sesler çıkartırım o miyavlar, karșılıklı sohbet ediyoruz anlayacağınız :) bașkaları görse deli sanacak o derece.

Kjw

Ahahahaha benimki öpüşme manyağı,işten gelirim öptürür,yemek veririm öptürür,yatarız,öptürür,kalkarız öptürür...Dizimin dibinden,ağzımın içinden ayrılmaz,sürekli bir ilgi manyaklığı var üzerinden:)

İlgilenmezsem ağlamaya başlar hemen,sevildiğini biliyor bence ,yoksa neden bu kadar sırnaşsın.ismini biliyor,söylediklerimi anlıyor,gel diyorum geliyor,git diyorum gidiyor...Yatalım diyorum yatağa geçiyor,kalkalım artık diyorum mutfağa koşuyor...Yemek bekliyor çocuğum çok akıllı bazen şaşırıyorum bu kadarda olmaz modunda...

ursaminor

Kediler zeki canlılar. Siz zamanla onu nasıl öğreniyorsanız, o da sizi öğreniyor. Nelerden hoşlandığınızı neleri sevmediğinizi gayet iyi biliyorlar.
Mesela bizde bir gitar amfisi var. Eşimin değerlisi. İlgi beklediği zaman, oyun oynanmadığı zaman başına gidip amfinin elini kaldırıyor öyle bekliyor ve miyavlayıp haber veriyor. Bakınca da ona doğru elini yavaşça indirmeye başlıyor. Tehdit, cebren ve hile ile oyun saati kazanıyor kendine :D
Kovalamaca başlıyor sonra. Ama bir yerde emin olamadığında kendini atıyor yere ve bekliyor, acaba hala kızgın mı kovalıyor yoksa bakalım beni sevecek mi diye. Seversen yerdeyken ohoo hemen yüzünü uzatır öpücüklere boğar. Çünkü bizim de bundan hoşlandığımızı biliyor.
Yakında dünyayı ele geçirseler hiç şaşırmam açıkçası :D

Mischka

Keyiflerine çok düșkünler, benimki de öyle mümkünatı yok kucağa alayım, istediğim gibi sarılayım falan. Dokunduğum an tırım tırım kaçıyor. Mesela asla benimle beraber uyumaz, hatta koltukta uyumușsa hemen yanına kıvrılayım anında kalkıp koltuğun uzak bir ucuna yatar :) ama canı istedimi ve ya özlemișse aniden gelip kucağıma oturuverir, gerçi bunu en çok ben birșeyler yiyorsam yapıyor, bak yine kendi çıkarınaymıș, çok uyanik çook :)

goknur

Evet anliyorlar hatta ben kizimin birine opucugu ogrettim opucuk yapinca oda uzatiyor basini burnunun ucunu degdiriyor dudaklarima :)) bide sesinizin tonundan sizin ne demek istediginizi anliyorlar yani guzel seylerle mi yoksa kizgin seylermi guzel seyler soyleyin cok hoslarina gidiyor :)

satinalmayin

kediler bibirlerine sevdiklerini yalıyarak gösteriri sizede tavsiye ederim vantuzlamanın kedi lisanında karşılığı yok malesef :D

Benimki öpmeyeyim diye kaçıyor :(

bsecnl

anlar kafasını severkende onunla konuşun onun ne kadar tatlı biri olduğunu söyleyin

nagihan98

Hahhahaha :D bencede anlıyor ama kedimi bi kucağa alıştıramadım

Duman_1

Bence anlıyorlar çünkü sakinleşmesi için ben onu öpüyorum ve karşılık veriyor karşılığı da o ıslak burnunu dudaklarıma deydirmesi :D

Boraerol

Bence anlıyorlar kedimi öpüyorum oda elleriyle kafamı tutup beni öpüyo

nagihan98

hahhahaha yok benimki o kadar da değil :D

GULLUKAVAK

benim bebem de öyle öpücü manyağı yapıyorum gıkını çıkarmıyor karşılığında yüzümde yalanmadık yer bırakmıyor bana pusu kurup bacağıma atlayarak kaçınca bende ona pusu kuruyorum sonra yine öpmeler öpmeler anlayacağınız bu minnoşlar çok fena çokkk

BalliBadem

Beninki bazen öptüğümde hafifçe yanağımı ısırıyor anlarlar

Evet hissediyor kesinlikle.çünki dünki bi olayı anlatayım hemen size mischaka diye bi hanımefendi bu soruya yanıt vermiş kedimde beni dudağımdan yalıyo falan.diye o kedi sevdiğinden deil sapıktır heleki erkekse herneyse konumuza.gecelim sabah kalktım kedimle oynadım onu öptüm sonra geri yattim yatınca oda geldi aldım yatağının altına mırlamaya başladı falan ondan.sonra oda benim yanağına gelip bildiğiniz ağzını açtı kapattı yani öptü şok oldum yani anlayacağınız.kediler anlar opulduklerini ve sizi gerçekten seviyorsa oda sizi opebilir