Yavru Kedi Buldum Bakamıyorum Ne Yapmam Lazım Bebek Daha

eylulakks

kutunun içinde atmışlar kediyi ne yapıcam bilmiyorum evde kedim var ailem istemiyor sütten daha kesilmemiş ne yapıcam

3 CEVAP

Emirrckr

Sütten kesilmemiş derken ne kadar küçük?
Mama yiyebilecek durumda mı?
Tekrar sokağa atmaya sizin veya ailenizin vicdanı el veriyorsa bir şey diyemem ama en azından yeni bir yuva bulana kadar evin bir odasında bakın.
Acilen de sahiplendirme ilanları yayınlatın,burdan olur,instagram-facebook üzerinden olur.
Umarım şansı açık olur.

BerruEce

Süt tozu veriliyor diye biliyorum ama nolur nolmaz veterinere sorun isterseniz

blue_hpood

biberonla süt tozu ile beslenmesi gerekli. sokağa bırakmayın, şehrinizdeki hayvan dernekleriyle iletişime geçin, durum acil deyin, ellerinden geleni yaparlar. süt anne ilanı da açtırın, belki bir süt anne de bulunur