Kanlı Dışkıdan Sonra Kuru Mama Değişimi İçin Ne Kadar Beklemeliyim?

bidiksu

Merhabalar, 2 buçuk aylık kızımın iki gün önceki akşam ve dün sabah kanlı dışkısı oldu, dün akşam ve bu sabah normale döndü kan yoktu. Son günlerde arka arkaya yaş mama yemişti. Yaş mamadan olabileceğini düşünüyorum, çünkü parazitleri 20 gün önce yapıldı. Onu kestim. Şuan ki kuru mamasını da değiştirmek istiyorum içerik olarak beğenmediğim için. N&D Ocean Morina Balıklı Bal Kabaklı Karidesli ve Kavunlu Tahılsız'a geçiş yapacağım ama ne kadar beklemeliyim? Bağırsakları daha kötü etkilenir diye korkuyorum. Tavsiyelerinizi almak isterim. Bir de bu yeni mamanın tester boyunu aldım 50 glık. Tadına bakması için de yine eski mamasıyla karıştırmam gerekir mi ilk başlarda dokunmasın diye?

7 CEVAP

burcingltkn

bıraz daha takıp edın yanı yas mamadan kanama olmaz bagırsakta yara kabızlık ıc kanama vs sebeplerden olur ayrıca yabancı madde yutmus da olabılır once kanın sebebını öğrenmek gerek

mybabymars

Nd konusunda tereddütlü yaklaşmanızı öneririm,içeriği çok iyi ama benim kedime ishal yaptı. İshalden sonra poposunda ben de kan gördüm veteriner kılcal damarın çatlamış olabileceğini söyledi, eğer tekrar görürseniz ihmal etmeden veterinerinize danışın. Yavru kedilerde dışkıda kan riskli olabiliyormuş

mybabymars

Nd konusunda tereddütlü yaklaşmanızı öneririm,içeriği çok iyi ama benim kedime ishal yaptı. İshalden sonra poposunda ben de kan gördüm veteriner kılcal damarın çatlamış olabileceğini söyledi, eğer tekrar görürseniz ihmal etmeden veterinerinize danışın. Yavru kedilerde dışkıda kan riskli olabiliyormuş

mybabymars

Nd konusunda tereddütlü yaklaşmanızı öneririm,içeriği çok iyi ama benim kedime ishal yaptı. İshalden sonra poposunda ben de kan gördüm veteriner kılcal damarın çatlamış olabileceğini söyledi, eğer tekrar görürseniz ihmal etmeden veterinerinize danışın. Yavru kedilerde dışkıda kan riskli olabiliyormuş

mybabymars

Nd konusunda tereddütlü yaklaşmanızı öneririm,içeriği çok iyi ama benim kedime ishal yaptı. İshalden sonra poposunda ben de kan gördüm veteriner kılcal damarın çatlamış olabileceğini söyledi, eğer tekrar görürseniz ihmal etmeden veterinerinize danışın. Yavru kedilerde dışkıda kan riskli olabiliyormuş

blue_hpood

mamada kademeli geçiş yapabilirsiniz fakat kanlı dışkı yaş mamadan olmaz, bence veterinere götürmekte fayda var.

AsumanAtilgan

Oncelikle kanli diski ikinma esnasinda sinir yirtilmasindan da olabilir demisti bana veteriner gonderdigim resme bakarak fakat birkac kezden sonra devam ederse veterinere goturun ve mama degiskligi Eski ve yeni mama 10- 15 gun azar azar karistirarak yapilmali