Kediye Kilo Aldırmak

Zuhreylmz

Merhaba arkadaşlar. Kedim yakın zamanda ciddi bi enfeksiyon atlattı. Bu süreçte çok kilo kaybetti. Eski kilosuna döndürmek için neler yedirebilirim. Kemiklerinin elime batmasına çok üzülüyorum.

1 CEVAP

Cennet29

Hangi mamayı kullanıyosunuz. Öncelikle sevdiği yediği güzel besleyici bir kuru mamaya geçebilirsiniz. Yavru kedi mamaları daha besleyici oluyor. Bunun yanında da haftada bi kaç kere et, tavuk yağsız tuzsuz pişirip yedirebilirsiniz suyuyla birlikte. Haftada bir haşlanmış bıldırcın yumurtası süper olur.