Sizce Neden Olmuştur?

Gokmen6774

Sabah uyandığımda kedim bu şekil kustu. Sizce neden olmuştur?

3 CEVAP

aslihan_e

Mamayı hızlı yemekten bahsediyorum. Sitenin bu banlaması çok saçma gerçekten.

dilanbulent

Kedilerin kusmasının birden çok sebebi olabilir, bizim kesin bir şey dememiz mümkün değil. En başlıca sebepler malt macun kullanmamak veya kedinin çok hızlı bir şekilde mama yemesi oluyor genelde. Veya doğru yapılmamış mama değişikliği de olabilir. Ne yazık ki kesin bir şey dememiz doğru değil, geçmiş olsun.

aslihan_e

************dan değil, öyle olsa mamalar bütün halde çıkardı. O parça tüy yumağı mı yoksa mama parçası mı? 2 ayda bir iç parazit ilacı alıyor mu? Malt ya da çim tüketiyor mu? Uzun süre aç kalırsa da kusarlar ama bu temiz bir safra değil, mama artığı var. Bizim nedenini bulmamız imkansız. O an ateşi çıkmış da olabilir veya mide asidi problemi yaşayabilir, mama bayatlamış olabilir, birden aşırı su içmiş olabilir. Bir sürü neden var.