Otomatik Su Sebili

Uzun zamandır takip ediyorum bu otomatik su sebilleri var suyu devirdaim ediyor. Catit markasının memnuniyet oranı yüksek diye duydum kullanan var mıdır? Kablolu olması beni korkutuyor

4 CEVAP

blue_hpood

valla suzionline sitesinde ben de görüyorum, kullanan da var bayağı gibi ama benim gönlümde hep seramik su sebili olduğu için alıp deneyemedim daha. buradan da kullanan vardır illa ki, yazarlar.

blue_hpood

valla suzionline sitesinde ben de görüyorum, kullanan da var bayağı gibi ama benim gönlümde hep seramik su sebili olduğu için alıp deneyemedim daha. buradan da kullanan vardır illa ki, yazarlar.

Mayask

Bahsettiğiniz markayı bilmiyorum fakat ben yeni aldık neutron markasının. Kedimde sevmedi bende sevmedim, bunu alma sebebimiz bir tık uzak kaldığımızda aklımızın kalmamasıydı fakat elektirikler kesildiğinde makina kapanıyor. Bunun için evin heryerine ekstra su koymak zorunda kalıyorum. Birde bu neutronun su çıkan kısmı çok alçakta kalıyor kedim iyice eğilip içmesi gerekiyor onuda bizimki beceremedi kücük oldugu içinde olabilir. Normal su kabından içerken doya doya içiyor fakat su sebilinden içerken 1-2 deneyip bırakıp gidiyor. Neutronun otomatik mama kabınıda aldım ondan aşırı memnunum. Tavsiye ederim.

Minminik

Aldim kullanmadi birde 3 lt su aliyor su taze olsun diye 2 3 gunde bir degistirmek cok israfli