Yavru Kedi Göz İltihabı?

ZeroSix

Sokakta minik bir yavru kedi var bir gözü kapanmıştı çayla açmayı becerdim ama gözü kıpkırmızı olmuş veterinere de götüremiyorum şuanlık alternatif olarak ne yapabilirim umut var mıdır o gözde. Kardeşinin de gözü aynı şekildeydi veteriner umut yok demişti.

1 CEVAP

aslihan_e

Düzenli olarak günde 3-4 kez Terramycin sürün, bir de göz damlası alın Genta gibi, onu da damlatın, eğer gözün kurtulma şansı varsa kurtulur o şekilde. Bu durumda çay asla tek başına yeterli gelmez. Gözün çevresi mi kıpkırmızı yoksa iris mi kırmızıya dönmüş? Eğer iris kırmızıya dönmemişse terramycin ve damla düzenli kullanımda düzeltir onu.