En İyi Kedi Su Şelalesi Hangisi

Meldamon

Merhaba Arkadaşlar,
En sessiz, güvenilir ve uygun fiyatlı kediler için su şelalesi önerilerinizi alabilir miyim?
Ucunda çiçek gibi bir aparat oluyor mesela, onlar da paketin içinde olsun istiyorum.
Önerileriniz varsa çok sevinirim.
Sevgiler :)

8 CEVAP

Sevimcolak

Plastik olacakları için temizliğine çok dikkat edin yoksa bakteri ureyip kedinizi hasta edebilir

blue_hpood

en iyisi elbette seramik veya çelik olanlar. paranıza kuvvet diyeyim:) ben de istiyorum fakat gönlümdeki seramik, plastiklerden haz etmem.

CakilYavrukus

En on bir :)

Palyaco

Ferplast en sessizi ve kedilerin en sevdiği 2 yıldır kullaniyorum

Mayask

Bende yeni aldım. Neutron.. aynı markanın otomatik mama kabınıda aldım. Mama kabıyla ilgili hiç bir problemim yok kamerası, otomatik öğün planlayıcısı falan sorunsuz bir ürün kesinlikle tavsiye ederim ama su şelalesi hakkında aynı şeyi söyleyemicem. İnstagramda bir influcer’dan görmüştüm ama Elektirikler kesildiğinde direk kapanıyor ekstra bir pil kullanım gibi bir şeyi söz konusu değil. Tek pozitif yanı gerçekten aşırı sessiz sürekli çalışmak zorunda olduğu için özellikle o konuya dikkat etmişler. Bir de su çıkan kısmı çok alçakta kalıyor kedim çok alışamadı. Her halükarda zaten 2-3 yere su koyuyorum elektirikler giderse diye, benim için çok bişi değişmedi anlayacağınız. Bunun dışındaki markalara bakabilirsiniz.

Minminik

Cadopet aldim kullanisli ama kedim sevmedi 3 lt cok fazla su israfi

CakilYavrukus

Sansürlü yerlere *** yazman lazım

angorakedi

Merhaba, ben şu ürünü gözüme kestirdim, hem paslanmaz hem de sensörlü olduğu için sürekli akmıyor. Genelde su şelaleri küçük olduğundan musluk gibi yukardan suyu verenler içerken kedinin kafasının ıslanmasına sebep oluyor ve su düşüsü daha çok ses çıkartabiliyor. Paslanmaz ve filtresinin kolay bulunabilirliğini göz önünde bulundurun derim.

Oumo Otomatik Kedi Su Pınarı 2l