Köpeğimde Kaşıntı Ve Döküntü Oldu

Leomaltipoo

2 yaşında alerjik ve mantar enfeksiyonu geçirmiş bir çocuğum var tatile geldik ve kaşıntıları inanılmaz arttı vücudunda görseldeki gibi yaralar ve döküntüler oldu. Veterinerimiz apoquel isimli bir ilaç ve gümüş sprey verdi. Tavsiyelerinizi bekliyorum 1 haftadır bir iyileşme yok malesef

4 CEVAP

Sevimcolak

Tatil yerlerinde börtü böcek tahtakurusu sivrisinek çok olur ısırılmış da olabilir var olan mantarı alerjisi olsa bile tatile gidince çıkması aklıma ilk seçeneği getirdi köpeğimizde tatile gidince olmuştu yerlere yattığı için isirilmisti alerji şurubu vermisti vet

Leomaltipoo

Biz de aynısından şüpheleniyoruz 5 gün zyrtek şurup kullandık işe yaramadı apoquel alerji ilacı kullanıyoruz, siz ne şurup kullanmıştınız hatırlıyomusunuz

Leomaltipoo

Biz de aynısından şüpheleniyoruz 5 gün zyrtek şurup kullandık işe yaramadı apoquel alerji ilacı kullanıyoruz, siz ne şurup kullanmıştınız hatırlıyomusunuz

Sevimcolak

Allerset vermişti bize