Köpeğim Arkadaş İstemiyor

Merhaba kızım 3 yaşına girecek bir ay sonra fakat kendi cinsinde dahi olsun hiçbir erkek köpeği istemiyor sürekli onlara havlıyor erkek köpekler hiçbirşey yapmamasına rağmen. Anne olmazsa rahim kanseri olma riski artıyormuş sanırım bir kere anne olmasını istiyoruz bir yandan da kıyamıyoruz yardımcı olabilir misiniz

3 CEVAP

dollfacepersian

Anne olmazsa rahim kanseri riski artmaz aksine her doğum kanser riskini daha da artıyor diye biliyorum.Böyle bir durumda da onu düşünüp strese girmemesi için çiftleştirmeye çalışmamanız en iyisi bence

anfrenee

Benim köpegimdede o sorun var ama bizde cinsiyet ayrimi yok :D
Her turlu hayvan sinek kus balik televizyondaki hayvanlar akliniza gelebilecek her turlu hayvandan nefret ediyoruz :D siz bir çozum yolu bulursaniz eger bnada yazarsaniz sevinirim :))

çok teşekkür ederim