Bozita Marka Mama Sizce Nasıl ?

kromli

Öncesinde evdeki kedim için felicia kullanıyordum ama kedimin idrar yollarında sorun oluştu veteriner daha iyi bir mamaya geçmemiz gerektiğini söyledi. Bende araştırdım ya proplan alacaktım ya da bozita. Fiyat olarakta hemen hemen aynı fiyattalar. İçerik olarak bozita daha iyi gibi geldi (gerçek et kullanımı vs.) bende bozita aldım sizce nasıl bir mama kullanan var mı

6 CEVAP

KimJeongguk

Urinary mama kullanın bence idrar yollarında sıkıntı olduysa.

mehtapkaplan

Ben bozitanın yaş mamasını kullanıyorum. İsveç markası bence güzel ürünler yapıyor. Kuru maması hakkında bilgim yok ama o da güzeldir

CakilYavrukus

Kedinin az su içmesi de idrar yollarında sorun teşkil ettiriyor. Biz de 3 yıldır proplan kullanıyoruz orjinal kapalı paket gayet sağlıklıyız, tüy dökümü az vs.

Midnightoil

Bozita ve ND yıllardır rotasyonlu kullanıyoruz. Memnunuz.

Jdjs

Merhaba hala bozita kullaniyormusunuz bende bozitaya gecmek istiyorum da

HamzaUrun

4 aydır bozita geyikli ve tahılsız olanını kullanıyorum. Ekstra bir katkısı olmadı fakat içerik olarak gayet iyi bir mama. Yağ oranı ND kısır olanına göre fazla buda ölçülü beslememe rağmen biraz kilo aldırdı benim kedime. Bende ND ve Bozitayı dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum.