Kedim Mama Kabından Mama Yemiyor. Ne Yapmam Lazım?

yssscck

Porselen ve az derinlikte nispeten çapı orta bi büyüklükte mama kabı var. Ama mamaları sürekli yerken dışarı düşürüyor ve çok az yiyip bırakıyor. Mama da mı sorun var acaba diye düşünüp elimde verdim. Hepsini yedi bir sıkıntı olmadı. Nasıl tarzda bir mama kabı seçmeliyim, bıyık yorgunluğu falan olabilir mi? Önerileriniz nelerdir?

2 CEVAP

blue_hpood

bıyık yorgunluğu olabilir. tamamen düz bir kapta vermeyi deneyin, örneğin servis tabakları oluyor. elinizden yemesi akla bunu getiriyor, demek ki mamayla bir sorunu yok, tamamen dümdüz bir kap deneyin.

IIREMMM

ben de bıyık stresi olabilir mi diye düşündüm ama çapı da orta büyüklükte demişsiniz, mama kabına eğildiğinde bıyıkları bükülüyor mu gözlemlediniz mi? pettyvalent markasının seramik mama kapları var yüksekliği ve genişliği de ideal sitesinden bir bakabilirsiniz ( instagram hesaplarında biyografideki shopier linkinden de inceleyebilirsiniz) çünkü mama kaplarının bir miktar yerden yüksek de olması gerekli