Uygun Fiyatlı 10Kgluk Mama Önerebilir Misiniz?

doblo

Şuan proplan kısır kullanıyoruz mama tavsiyesi verebilir misiniz fiyatlar yükselmeden almak istiyorum

3 CEVAP

mehtapkaplan

Fiyatlar her mamada günden güne yükseliyor. Ucuz diye bi kavram kalmadı maalesef. Ben tahılsız mama kullanıyorum. N&D Düşük Tahıllı Tavuklu ve Narlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması var piyasada 10 kg alırsanız memnun kalırsınız.

KimJeongguk

Kullandığınız mamadan memnunsanız devam edebilirsiniz. Mama değiştirmek pek iyi değil.

grsaras

1-Felicia
2-Prochoice